Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини У Великих Будках газ
У Великих Будках газ
Вісті Роменщини
Понеділок, 02 квітня 2012, 20:35      Ромни, Сумська область
День Сорока святих для жителів Великих Будок нинішнього року виявився подвійним святом. У пальниках котлів і конфорках газових плит спалахнуло блакитне полум’я, принісши в домівки тепло й затишок. Вже підключено 20 житлових будинків, 13 на черзі. Протяжність підвідного газопроводу склала 2,3 км, розподільчого - 4,7 км. Використано 146 тис. грн. із районного бю­джету та близько 300 тис. грн. коштів громадян (по 8 тис. грн. із двору).  

- У нашій сільраді це п’яте село, куди прийшов газ, залишилася Вощилиха, - зазначив під час урочистостей Басівський сільський голова Яків Биченко. - Нині блакитне паливо отримали жителі села, в перспективі - підключення  фельдшерсько-акушерського пункту.

- Саме протягом останніх двох років успішно тривала газифікація сіл району. Не менш активно вирішується питання водопостачання населених пунктів. І темпів не збавлятимемо, - запевнив заступник го­лови райдержадміністрації Віталій Карнаух. - Але лише там, де не сидять склавши ру­ки, а навпаки, готові працювати для покращення власного життя. На це націлюють й голова райдержадміністрації В.П. Сєрік, і очільник області Ю.П. Чмирь - вирішувати питання разом із громадою. Бажаю не зупинятися на досягнутому, а й надалі визначати пріоритети і спільно працювати над покращенням життя.

Привітали жителів села також керівники організації-виконавця будівельно-монтажних робіт ТОВ «Ромнигазбуд» - Іван Батій та Роменського УЕГГ - Михайло Сидоренко.

Згуртування мешканців Великих Будок навколо такого важливого питання, як газифікація, лягло на плечі голови кооперативу Григорія Гонтаровського, людини з активною громадянською позицією. Він подякував односельцям за підтримку і небайдужість.  Слова вдячності районній владі, працівникам будівельно-монтажної організації ТОВ «Ромнигазбуд» та Роменському УЕГГ від імені односельців прозвучали з уст Ольги Глущенко.

По суті, нині не газифікованим лишився лише волошнів­ський напрямок, за винятком кількох сіл, де громади ще вагаються: чи варто це робити. І на цей рік у планах районної влади - підвідний газопровід до Волошнівки.

Андрій ЛЮБСЬКИЙ.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Урочистий мітинг
Урочистий мітинг

Вхід на Ромни. інфоОголошення