Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини Щоб не спотикатися в сутінках
Щоб не спотикатися в сутінках
Вісті Роменщини
Середа, 18 квітня 2012, 21:56      Ромни, Сумська область

Якщо в темний час доби центральні вулиці міста зазвичай залиті сяйвом вогнів, то у віддалених мікрорайонах часто лише де-не-де поодинокі ліхтарі розсіюють сутінки. Ще на початку каденції міський голова Микола Калашник серед пріоритетних завдань влади назвав реконструкцію і розширення мережі вуличного освітлення. До вирішення проблеми підійшли по-господарськи. Коли розпочалася заміна ліх­тарів на сучасні, що дають біль­ше світла і споживають менше енергії, старі, але ще працюючі світильники, продовжили свою службу там, де вуличного освітлення не було або дуже давно, або й ніколи.

До потрібної справи долучилися й ряд депутатів міської ради. Так, голова осередку політичної партії „Фронт змін” Володимир Роздобудько посприяв освітленню вулиць Островського, Артема, перших провулків Островського і Сум­ської. На черзі вулиці Котовського, Мічуріна з провулками… Народний обранець, зокрема, придбав лампи і кріплення для ліхтарів, профі­нансував роботу фахівців.

Такий приклад участі у вирі­шенні суспільно важливих питань гідний наслідування та застосування й в інших сферах. Безумовно, в кожного різні можливості й ресурси, але головне – бажання зробити добру справу, а місце для докладання зусиль знайдеться завжди.

Андрій ЯКОВЛЄВ.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Ромен
Ромен

Вхід на Ромни. інфоОголошення