Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини Квітневий санбюлетень
Квітневий санбюлетень
Вісті Роменщини
Неділя, 20 травня 2012, 21:38      Ромни, Сумська область
Працівники райСЕС у квітні обстежили 145 об’єктів, 59 осередків інфекційних захворювань. Виявлено 28 об’єктів з порушеннями санітарних норм і правил, на порушників накладено штрафів на суму 7106 грн. Тимчасово припинено експлуатацію 3 об’єктів, забраковано 4 кг непридатних для вживання харчових продуктів на загальну суму 87,6 грн. 

Санітарно-гігієнічною лабораторією виконано 589 досліджень у 312 зразках. Виявлено відхилення в 6 пробах колодязної води із сіл Сміле, Горове, Бобрик, Погожа Криниця, Овлаші, де кількість нітратів перевищувала норми в 1,3-1,9 раза. У 10 пробах водопровідної води вміст заліза перевищував норми: в с. Кашпури – у 6,7-21,25 раза, с. Хмелів – у 16,9, с. Біловод – у 20,3 раза. У 8 пробах повітря робочої зони газоелектрозварювальника виявлено підвищений в 1,5 раза вміст двоокису азоту, окису заліза та марганцю (НГВУ “Охтирканафтогаз”).

Бактеріологічною лабораторією проведено 3381 дослідження у 1868 зразках. Виявлено 1 позитивний (питна вода з водопровідної мережі с. Хоминці). Проведено 1210 досліджень з профі­лактичною метою на групу кишкових інфекцій та 804 – на крапельну групу, позитивних не виявлено.

Зареєстровано 960 випадків гострих респіраторних вірусних інфекцій, 6 – туберкульозу, 1 – сальмонельозу, 5 – хронічного вірусного гепатиту В і С, 1 – вірусного гепатиту А, 6 – гострих кишкових інфекцій, 22 – гельмінтозів, 1 – корос­ти, 3 – лямбліозу та 23 укуси людей тваринами.

Літо – сезон росту гострих харчових отруєнь та гострих кишкових інфекцій. Пам’ятайте, що запорукою здоров’я є суворе дотримання правил особистої гігієни та гігієни харчування.

Микола БОЙКО,

головний лікар Роменської райСЕС.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop7
konotop7

Вхід на Ромни. інфоОголошення