Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини Виробничий травматизм
Виробничий травматизм
Вісті Роменщини
Четвер, 31 травня 2012, 21:35      Ромни, Сумська область
Протягом першого кварталу 2012 року в м. Ромни травмовано 3 особи.

Всі випадки пов’язані з виробництвом. За аналогічний період минулого року травмовано 6 осіб. Серед підприємств, де сталися нещасні випадки, – ТОВ „Таланпром” (1) і ПАТ „Роменський завод „Тракторозапчастина” (2). Як бачимо, рівень виробничого травматизму за перший квартал зменшився у два рази.

Основні причини нещасних випадків – невиконання відповідними посадовими особами, самими потерпілими своїх функціональних обов’язків, посадових інструкцій, інструкцій і нормативно-правових актів з охорони праці та звичайна недбалість.

Так, 26 січня водій вантажного автомобіля Г. згідно з наказом керівника ПАТ „Роменський завод „Тракторозапчастина” був направлений у відрядження до Дніпродзержинська для перевезення продукції підприємства автомобілем КамАЗ-54112. О третій годині наступного дня він зупинився на відпочинок у Полтавській області й ліг спати в кабіні при працюючому двигуні. Прокинувся від запаху диму. Коли відкрив двері, в ній спалахнув вогонь. Вискочивши, Г. почав закидати полум’я снігом, оскільки через вогонь у кабіні він не міг взяти вогнегасник. Загорання вдалося загасити, хоча водій отримав опіки кистей обох рук.

23 березня у ПАТ „Роменський завод „Тракторозапчастина” коваль-штампувальник Ш. на початку зміни  отримав завдання від майстра дільниці виконати роботи з рубання довгомірного металопрокату на заготовки для деталей в закритому штампі на пресі моделі КВ 2132. Під час роботи Ш., cпершись правою рукою на штамп, намагався лівою скинути відрубану заготовку з лотка штампа і випадково натиснув ногою на педаль керування пресом. У результаті праву кисть, що лежала на штампі, притиснуло повзуном, що й спричинило ампута­ційну травму трьох пальців.

7 березня у ТОВ „Таланпром” складальник взуття К. під час виконання виробничого завдання намагалася видалити рукою залишки матеріалу з прес-форми під час роботи агрегату. в цей час вона закрилася, затиснувши пальці лівої руки К. Внаслідок один палець довелося ампутувати.

Після ретельного проведення розслідування цих нещасних випадків комісіями під­приємств були виявлені причини та винні особи, проведені відповідні заходи щодо усунення причин.

Володимир КУШНІРЕНКО,

страховий експерт  відділення виконавчої дирекції Фонду страхування від нещасних випадків на виробництві в м. Ромни.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Торговий дім
Торговий дім

Вхід на Ромни. інфоОголошення