Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини У Рогинці до криниці
У Рогинці до криниці
Вісті Роменщини
Понеділок, 09 липня 2012, 20:21      Ромни, Сумська область

В яру Хільківщина (побіля с. Рогинці) цього дня було людно. Миряни з навколишніх сіл прийшли з хрестом, хоругвами. Зібралися вони біля криниці ікони Божої Матері «Живоносне джерело» на молебень, який щороку проводиться на 10-ту п’ятницю після Святої Пасхи.

Саме цього дня в 1956 році дівчинка-напівсирота Оля Шеверда узріла в кришталевій воді образ Божої Матері. Бачили сонцесяйний лик й інші жінки, які неподалік сапували колгоспні буряки. Вода в криниці виявилася цілющою. В цьому переконалися не лише жителі ближніх сіл, а й городяни. Велелюдне паломництво сюди здійснювалося і в святкові, і в буденні дні. Радянські войовничі атеїсти цього, звісно, не могли стерпіти. Загортали вночі криницю бульдозером, а на ранок джерело знову пробивалося на поверхню і дзюркотіло в яр. Цим самим уже вкотре підтверджуючи, що Боже творіння не підвладне людині.

Молебень із водосвяченням біля криниці провели митрофорний протоієрей Вознесен­ського храму (м. Ромни) Іван, протоієрей Георгіївського храму (с. Рогинці) Володимир та ієрей храму Різдва Христового (с. Ріпки) Максим. Прихожани напилися святої водички, набрали в посудини, щоб пригостити своїх рідних, зна­йомих, бо вірять, що кришталеве джерело не лише тілесне здоров’я зміцнює, а й душі відроджує.

Микола ГНАТЕНКО.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

39
39

Вхід на Ромни. інфоОголошення