Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини «Служу Батьківщині!»
«Служу Батьківщині!»
Вісті Роменщини
Вівторок, 03 березня 2009, 10:36      Ромни, Сумська область

Вісті РоменщиниУ День захисника Вітчизни Вічний вогонь прогнав холод від братської могили визволителів, відтанула й паморозь забуття з героїчних сторінок історії Червоної Армії. Свято війська, створеного тоталітарним режимом, яке захистило країну від лютої небезпеки, втратило своє первинне значення й набуло розмаху національного вшанування опори держави, її сили й гордості – чоловіків.

 

Щирі промови заступника міського голови В.Ю. Книги, очіль­ників міської організації ветеранів Б.Ф. Шамрая та І.А. Савченка, військового комісара А.П. Ішутова і представника молодого покоління, учня ЗОШ № 11 Сергія Кобзаренка перетворили покладання квітів до братської могили на невеликий мітинг.

 

Протиріччя епох не зіпсували урочистостей, хоча й відчувалася образа ветеранів на сьогоденне “прохолодне” ставлення до здобутків недалекого минулого – вони служили Батьківщині, а не лише режиму. Так само, як "білі" офіцери ставали до лав захисників Вітчизни в 1941-му чи внутрішні війська намагалися не допустити кровопролиття на Майдані в 2004-му.

 

Остаточно всі непорозуміння зникали за сімейним чи дружнім святковим застіллям, яке по-українськи єднає народи, незважаючи на "колір" політичних чи будь-яких інших переконань.

Денис МЯГКОВИЧ.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Квіти загиблим
Квіти загиблим

Вхід на Ромни. інфоОголошення