Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини Готуй сани влітку
Готуй сани влітку
Вісті Роменщини
Понеділок, 09 липня 2012, 20:25      Ромни, Сумська область
Хоча спека завдає своїх клопотів, комунальники вже впритул налаштовуються на зустріч зими. На першому засіданні штабу з підготовки до холодів під головуванням заступника міського голови Андрія Жарого йшлося про стан будівель, техніки, заготівлю посипної суміші, а також розрахунки за спожитий минулого опалювального періоду газ. 

Готовність житлового фонду становить у середньому 25-30%, – прозвітували керівники обслуговуючих підприємств і запевнили, що всі необхідні роботи проводяться за графіком. Питання ж погашення газової заборгованості, зокрема різниці в тарифах, контролю­ється державою, тому, сподіваються теплопостачальники, опалювальний сезон розпочнеться без затримок. Не варто хвилюватися і про посипку доріг: піску вистачить, солі та гранвідсіву теж заготовлять достатньо, – переконують у КП  Роменської місь­кої ради “Шляховик”.

Представники влади також підняли питання відновлення роботи асфальтного заводу та радіоточок, ліквідації занедбаних вуличних туалетів, заміни лампочок на енергозберігаючі, протипожежної безпеки. Спів­робітники райСЕС запропонували більше уваги приділити ремонту водопостачальних і каналізаційних комунікацій, особливо в підвалах багатоповерхівок.

Микола СОТ.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

55
55

Вхід на Ромни. інфоОголошення