Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини Криміногенна ситуація за півроку
Криміногенна ситуація за півроку
Вісті Роменщини
Четвер, 02 серпня 2012, 21:06      Ромни, Сумська область

За січень-червень 2012 року органами внутрішніх справ по м. Ромни зареєстровано 246 злочинів, що на 7,9% більше, ніж у січні-червні минулого року. Із загальної кількості кримінальних проявів 30,5% – тяжкі та особливо тяжкі.

В порівнянні з січнем-червнем 2011 р. їх кількість скоротилася на 29,2%. На 87,1%  зменшилася  кількість злочинів, скоєних у стані алкогольного сп’яніння, на 84,6% – скоєних групою осіб, на 8,3% – скоєних неповнолітніми. Разом із тим на 53,8% зросла кількість злочинів, скоєних у сфері обігу наркотичних засобів та психотропних речовин, на 32,2% – особами, які раніше вчиняли злочини.

По Роменському району за цей період зареєстровано 142 злочини, що на 18,9% менше, ніж торік у січні-червні. Із загального числа кримінальних проявів 39,4% – тяжкі та особливо тяжкі. У порівнянні з січнем-червнем минулого року їх кількість зменшилася наполовину. Менше стало злочинів, скоєних особами в стані алкогольного сп’яніння – на 97%, групою осіб – на 64,7%, скоєних неповнолітніми – на 57,1%, особами, які раніше вчиняли злочини, – на 43,5%. Разом із тим на 25% зросла кількість злочинів, скоєних у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів.

Управління статистики

в Роменському районі.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Святковий торт
Святковий торт

Вхід на Ромни. інфоОголошення