Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини Оперативно і конкретно
Оперативно і конкретно
Вісті Роменщини
Четвер, 02 серпня 2012, 21:06      Ромни, Сумська область
На тринадцятій сесії районної ради шостого скликання, яку провів голова районної ради Сергій Хоронько, депутати за­твердили звіт про виконання районного бюджету за перше півріччя нинішнього року. Внесли зміни до програм „Сільська криниця”, „Освіта Роменщини”, а також до програм підтримки малого підприємництва, інформатизації, економічного і соціального розвитку району та ін. 

Тривале обговорення викликало питання „Про передачу міжбюджетного трансферту з районного у міський бюджет у 2013 році” – мова йшла про кошти, що передаються в міську скарбницю для фінансування вторинного рівня меддопомоги у Роменській ЦРЛ жителям сіл ра­йону. Після інформації, яку озвучив перший заступник голови райдержадміні­страції Володимир Татарінов, обсяг коштів затвердили в розмірі 40% суми, передбаченої згідно з розрахунковими показниками на галузь охорони здоров’я району.

Дискусія показала, що, як мовиться, в повен ріст постала потреба предметного діалогу районної, міської влади та адміні­страції ЦРЛ стосовно майбутнього сфери медицини в нашому регіоні. І, як запевнив голова райдержадміністрації Віктор Сєрік, районна влада відкрита для спілкування й готова до конкретної розмови. Аналогічну думку висловив і голова ра­йон­ної громадської ради, депутат районної ради В’ячеслав Лєонов.

Андрій ЯКОВЛЄВ.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Сейм
Сейм

Вхід на Ромни. інфоОголошення