Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини Нові комп’ютери в новий кабінет
Нові комп’ютери в новий кабінет
Вісті Роменщини
Неділя, 11 листопада 2012, 20:06      Ромни, Сумська область

Якісну, широкопланову та міцну освіту можна отримати лише в школі, де працює досвідчений, орієнтований на професійність колектив, є добра матеріально-технічна база. Саме таким вимогам відповідає Анастасівська загальноосвітня школа, директором якої ось уже близько 20 років трудиться депутат ра­йон­ної ради Л.М. Баскакова.

Нині навчальний заклад перебуває в «риштуваннях», проводяться ремонтні та оздоблювальні роботи. Буде замінено 20 вікон, двері, обладнано комп’ютерний клас. До школи нещодавно завітав голова Роменської РДА В.П. Сєрік, поспілкувався з вчителями, учнями, поцікавився життям закладу і вручив вісім комп’ютерів.

– Хто сам береться за роботу, тому хочеться й допомагати, – наголосив Віктор Петрович. – Ваша школа і так у районі числиться серед передових, а ви ще й далі покращуєте будівлю, кімнати. Комп’­ютерний клас, який ви від­криєте в школі, сприятиме кращому засвоюванню шкіль­них програм, творчому зростанню школярів. У нас дуже талановиті діти, у них золоті руки. Ми зобов’язані дати їм най­краще.

– А ми й так не пасемо задніх, – поспішила похвалитися директор школи. – торік усі випускники 11 класу вступили у вищі навчальні заклади. Вже маємо один комп’ютерний клас, обладнуємо кабі­нет сучасних інформаційних технологій. Приємно, що виконується Програма Президента України В.Ф. Януковича «Україна для людей» і, зокрема, про покращення освіти в загальноосвітніх школах.

Микола ГНАТЕНКО.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Народні гуляння
Народні гуляння

Вхід на Ромни. інфоОголошення