Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини ТУРБУЄТЬСЯ ІНВЕСТОР ПРО СЕЛО
ТУРБУЄТЬСЯ ІНВЕСТОР ПРО СЕЛО
Вісті Роменщини
Неділя, 11 листопада 2012, 20:11      Ромни, Сумська область

Село Гудими мало чим відрізняється від інших населених пунктів району. Але мені воно близьке й рідне. Бо тут народилася, виросла. Тож хотілося б, щоб воно жило, роз­квітало, вулицями бігали маленькі діти. І, бачу, мої мрії і всіх селян почали збуватися: на наші землі прийшов інвестор в особі ТОВ "Ромни-Інвест".

Його керівник  І.М. Жолоб дбає не тільки про економіку сільгосппідприємства, а й про соціальний розвиток села. Для прикладу, він виділив кошти на ремонт покрівлі дитячого садка, приділив увагу і школі: подарував ноутбук, замінив старі вікна на пластикові, виділив кошти на оздоровлення дітей. Взимку вчасно розчищає дороги від снігу, а влітку підсобляє технікою в наведенні порядку в парку, на вулицях. Допомагає також у проведенні свят, інших урочистостей. Одним словом, Ігор Миколайович керується принципом: робітники сільгосппідприємства, їхні діти мають жити та відпочивати в належних умовах.

Дбає Ігор Миколайович також про створення нових робочих місць. У селі планується будівництво зерносушильного комплексу, де працюватиме молодь. Селяни мають і матеріальну підтримку. Восени власники земельних паїв отримують дивіденди у вигляді зерна, інших продуктів. За бажанням видається грошовий еквівалент. Побільше було б на землі таких господарів, як Ігор Миколайович, тоді б села почали відроджуватися. Як і Гудими.

Висловлюємо І.М. Жолобу подяку за тепле людське ставлення до жителів нашого населеного пункту, бажаємо йому успіхів у господарській діяльності та на ниві меценатства.

Наталія ШЕВЧЕНКО,

жителька села.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Світковий ріжок
Світковий ріжок

Вхід на Ромни. інфоОголошення