Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини Падали хлопці на чужій війні
Падали хлопці на чужій війні
Вісті Роменщини
П'ятниця, 06 березня 2009, 10:52      Ромни, Сумська область
У лютому минуло 20 років відтоді, як радянські війська залишили Афганістан. Але душевні рани досі кровоточать, матері не можуть забути загиблих синів, а дружини й діти – чоловіків і батьків. Щоб вшанувати їх пам’ять, Хмелівська бібліотека зібрала в своїх стінах тих, хто пізнав у афганських ущелинах ціну людського життя, дружби. У нашому селі їх десять. Було багато сказано, виникали навіть суперечки, та їх єднало одне – жахи Афганістану. Тому воїни-афганці вирішили створити свій кущовий фонд для допомоги “афганцям”, щоб самостійно допомагати одне одному. Разом із сільським головою Л.П. Щебетун вони відвідали хворого військового побратима. Щирих слів подяки за допомогу в проведенні заходу заслуговує завуч Хмелівської школи О.П. Пугач.

Падали хлопці на чужій війні, а у них на м’яких долонях лінії життя такі довгі... Разом з ними пішло в небуття чиєсь щастя. Разом з ними загинули і їхні ненароджені діти. Вони живуть лише в пам’яті бойових друзів, усміхаються зі світлин солдатських альбомів, вічно живуть у зболених, згорьованих, люблячих, палких материнських серцях.

 

Любов МОСКАЛЕНКО,
завідуюча Хмелівською бібліотекою

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Святкова хода
Святкова хода

Вхід на Ромни. інфоОголошення