Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини Довіряйте, але не всім
Довіряйте, але не всім
Вісті Роменщини
Вівторок, 04 грудня 2012, 23:33      Ромни, Сумська область
І батьки, і вчителі вчили мене робити добро ближньому. Так на селі ведеться споконвіку. Тому коли до мене попросилася пожити якийсь місяць-другий літня жінка із сусід­нього села (доки напитає, щоб купити хату), я погодилася. Подумала: рідні за межами області, куди подітися старенькій? Чому ж не зробити добро людині. 

Жила в мене Марія Миколаївна більше місяця. Я у всьому їй догоджала: варила, прала. Одним словом, ходила біля неї, як біля рідної матері. І ось напитала вона собі хату в одному із сіл Роменського району. Я замовила автомобіль, завантажили валізи в багажник, тепло попрощалися і поїхала моя бабуся.

А ввечері надумалося картоплі підсмажити, пішла за ножем, а його немає. Сюди-туди нишпорю, а за ним і слід прохолов. Здивувалася. А потім увечері побачила, що й барахло в гардеробі поперекидано. Бачу, немає де­кількох сувоїв матерії, плаща і ще багатьох інших речей. Здогадалася, що «гостя» шукала пенсію, яку я напередодні одержала.

Отакою виявилася на перший погляд «ми­ла» та «люба» бабуся. Скривдила вона мене. Не так шкода речей, як боляче те, що знехтувала моїм довір’ям. Після такого випадку і добропорядній людині не повіриш. Але ж і твердосердим, байдужим до чужої біди бути не можна. Отож, як мовиться, дові­ряй, але й перевіряй.

Любов СЕРБІН.

с. Житне.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Сейм
Сейм

Вхід на Ромни. інфоОголошення