Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Пересувне відділення зв’язку
Пересувне відділення зв’язку
Вісті Роменщини
П'ятниця, 06 березня 2009, 11:02      Ромни, Сумська область

Нещодавно прочитав в одній з українських газет про пересувне відділення зв’язку. Що ж це за новація і з чим пов’язана?
Онисим ГЕРГЕЛЬ,
пенсіонер.

З цим листом ми звернулися до начальника ЦПЗ № 3 в місті Ромни Миколи Грека.

Він пояснив, що пересувні відділення зв’язку вже діють у ряді регіонів України, а продиктоване впровадження нової форми обслуговування і часом, і обставинами, що складаються. Сьогодні, наприклад, практично неможливо підібрати в певній сільраді людину на посаду начальника відділення поштового зв’язку, хоча листоноші є і досить сумлінні. Отже, ці та інші чинники й стали причиною того, що з 1 березня 2009 року згідно з Програмою оптимізації мережі об’єктів поштового зв’язку на період 2009-2013 рр. та приведенням діючої мережі об’єктів поштового зв’язку у відповід­ність до Нормативів розвитку та розміщення в сільській місцевості мережі об’єктів поштового зв’язку, затверджених наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 28.10.2005 р. № 688, вводиться обслуговування населення сіл Довгополів­ка, Левченки, Салогубівка, Королівщина, Посад, Матлахове, Мокіївка пересувним відділенням поштового зв’язку № 2 ЦПЗ № 3 в м. Ромни СД УДППЗ ”Укр­пошта”.

Його завданням є якісне забезпечення послугами поштового зв’язку, непрофільними послугами і товарами народного споживання мешканців даних населених пунктів.

Обслуговування здійснюватиметься спеціально обладнаним автомобілем, який прибуватиме в населені пункти згідно з графі­ком до приміщень, де функціонувало відділення зв’язку. З графіками споживачі зможуть ознайомитися на місцях.

Начальником пересувного відділення зв’язку надаватимуться послуги населенню та обслуговуватися листоноші, закріплені за даними населеними пунктами.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

9 травня 2009
9 травня 2009