Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини Емоційно, але безпідставно
Емоційно, але безпідставно
Вісті Роменщини
Субота, 16 березня 2013, 06:48      Ромни, Сумська область

Смерть близької людини – велике горе і тяжке випробування. Особливо якщо це трапляється раптово. І я щиро співчуваю рідним загиблого в ДТП на Покровській горі, яка трапилася 24 грудня минулого року.

Але, переконаний, це не привід для образливих припущень і версій, які дозволив собі автор допису „Трагедія на Покровській горі” Микола Бандурка, опублікованого у міськрайонці 2 лютого ц. р. Стверджуючи, що „…Остаточну крапку, звісно, поставить суд…”, автор одночасно абсолютно безпідставно звинувачує і мене особисто, і огульно всіх правоохоронців у небезкорисливому перекручуванні фактів, використанні службового становища, фактично натякаючи на корупцію. Аналогічний закид звучить і на адресу працівників засобів масової інформації, що взагалі дивно, враховуючи публікацію його замітки.

Сподіваюся, Микола Бандурка знайде можливість вибачитися на сторінках газети за свої нестрима­ність й написані, мабуть, у запалі, під впливом емоцій судження. В іншому разі залишаю за собою право відстоювати свої професійну честь і людську гідність у залі суду. Також сподіваюся, що журналісти в подальшому більш прискіпливо опрацьовуватимуть подані матеріали, допомагаючи авторам донести свою думку, не ображаючи й не звинувачуючи безпідставно інших.

Євген БУЛАВКО.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Урочистий мітинг
Урочистий мітинг

Вхід на Ромни. інфоОголошення