Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини А там стріляють, а там війна…
А там стріляють, а там війна…
Вісті Роменщини
Субота, 16 березня 2013, 06:49      Ромни, Сумська область
В Афганістані досі триває війна. Ніколи не бачити її бажали юному поколінню ко­лиш­ні воїни-інтернаціоналіс­ти під час урочистостей з нагоди вшанування учасників бойових дій на території ін­ших держав. Їхню доблесть і відданість війсь­ковій присязі відзначили нагородами на зу­стрічах і мітингах у рай­держ­адміністрації, на зворушливій „Зустрічі поко­лінь” у Роменській СЗОШ № 1, біля “Чорного тюльпана” в Ром­нах на вул. Горького і пам’­ятника афганцям і чорнобильцям у Великих Бубнах.

Зі словами глибокої шани до обпалених чужою війною солдатів звернулися міський голова Микола Калашник, заступники голови райдержадміністрації Володимир Татарінов і Василь Ремінець, за­ступник голови районної ра­ди Наталія Ващенко, Ромен­сько-Недригайлівський вій­сь­­ковий комісар Андрій Ішутов, голова спілки воїнів-ін­тернаціоналістів Віталій Коломієць, афганець Анатолій Калуга. Бойові нагороди вручили воїнам-афганцям, рід­ним загиблих, але навряд чи останнім вони замінять чоло­віків і синів, які не повернулися з далекої війни. Тож не випадково в кожному виступі звучало щире побажання ми­ру рідній землі.

Петро КАРАБУТ.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop4
konotop4

Вхід на Ромни. інфоОголошення