Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини У Ніни золота душа
У Ніни золота душа
Вісті Роменщини
Вівторок, 17 березня 2009, 09:54      Ромни, Сумська область
Я за фахом педагог. Понад 35 років пропрацювала вчителем у школі № 2 міста Ромни. Дала путівку в життя багатьом молодим людям. Дехто й сьогодні дякує за настанови і науку. Та це, так би мовити, мій трудовий шлях. А довелося пройти й вогненними дорогами Великої Вітчизняної війни, виганяючи фашистських загарбників з рідної землі. Додому повернулася інвалідом першої групи. У такому стані на схилі літ, до того ж ще й одинокій, не солодко доводиться.

 

Проте є люди, які своєю енергією, діями сприяють хоч сякому-такому настрою.  Бог послав мені на підмогу Ніну Миколаївну Лебе­дєву. Вона – соцпрацівник територіального центру. Добра й щира в неї душа. Кожен її візит до мене – своєрідне свято. Вона і вислухати вміє, і допомогти: ліки купити, заплатити за комунальні послуги тощо. А що ще треба людині похилого віку? Тож хочу привітати жінку-матір Ніну Миколаївну (вона має чотирьох діток) зі святом весни – Міжнародним жіночим Днем 8 Березня і побажати їй здоров’я міцного, щастя земного і всіляких гараздів.

 

Валентина СЕРЕДА.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Сейм
Сейм

Вхід на Ромни. інфоОголошення