Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини Передвісник незалежності
Передвісник незалежності
Вісті Роменщини
Вівторок, 17 березня 2009, 10:03      Ромни, Сумська область

Коли приходить провісник весни – березень, світова громадськість вшановує передвісника незалежності України – Тараса Шевченка. 9 березня минає 195 років від дня його народження, а 10 березня – 148 років від дня смерті.

 

Українська земля багата на місця, якими ходив Тарас, де звучав його голос, народжувалися геніальні твори. Серед таких місцевостей і Роменський край. У свій час байкар і поет Павло Ключина проаналізував у краєзнавчій розвідці “Ромни в художній літературі” твори Шевченка, в яких Кобзар увічнив Роменщину.

 

Здавалося б, що нового можна сказати про великого Тараса. І все-таки бібліотечні працівники міста запрошують відвідати заходи з вшанування Шевченківських днів, які по-новому донесуть голос поета.Сподіваємося, “Кобзар” читатимуть не для “годиться”, а задля збагачення й удосконалення власної душі.

 

Світлана КРУПОДЕР,
провідний бібліограф МЦБС.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Урочистий мітинг
Урочистий мітинг

Вхід на Ромни. інфоОголошення