Ромны. Romny. Ромни. інфо

Шляхами Тараса
Вісті Роменщини
Вівторок, 17 березня 2009, 10:07      Ромни, Сумська область

День народження і день смерті Тараса Шевченка стоять поряд, а між ними 47 років. Історія його життя, 34 роки з якого пройшли в неволі, стала славою та гордістю українського народу.

 

195-річчю від дня народження поета присвятили день краєзнавства, який провели працівники бібліотеки сімейного читання для учнів ЗОШ № 7. З цієї нагоди оформлено прес-калейдоскоп “Шляхами Тараса”. Про перебування Шевченка на Сумщині йшлося під час години спілкування “Твій біль, твою любов, Кобзарю, дозволь до серця прихилити” та тематичного огляду літератури.

 

Діти дізналися, що Кобзарю давали притулок Лебедин, Глухів, Кролевець. Красу нашого краю він оспівував у поетичних, прозових і живописних роботах. Двічі – у 1843 і 1845 роках – він відвідував наш Ромен.

 

Надія МАСЮК.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Мітинг
Мітинг

Вхід на Ромни. інфоОголошення