Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини Лютневий санбюлетень
Лютневий санбюлетень
Вісті Роменщини
Вівторок, 17 березня 2009, 10:17      Ромни, Сумська область

Працівники райСЕС обстежили 357 об’єктів, 60 осередків інфекційних захворювань. Порушення виявлено на 58 об’єктах. Накладено 50 штрафів на загальну суму 9129 грн., припинено експлуатацію одного об’єкта, тимчасово – 7. Забраковано 47 кілограмів зіпсованих харчових продуктів на загальну суму 1138 грн.

 

Санітарно-гігієнічною лабораторією виконано 1704 дослі­дження в 704 пробах. Виявлено відхилення у 24 пробах повітря робочої зони електрозварювальників у ВАТ “Роменський завод “Тракторозапчастина”; у 36 пробах питної води щодо вмісту залі­за з водопроводів сіл Сміле, Андріївка, Біловод, Пустовійтівка; у двох пробах обідів щодо кало­рійності у Попівщанській та Перекопівській ЗОШ.

 

Бактеріологічною лабораторією проведено 5499 досліджень. Виявлено 22 позитивних: три зразки води з громадських колодязів не відповідають стандарту, у 6 зразках змивів з предметів у ДНЗ № 7 виділено бактерії групи кишкової палички.

 

Зареєстровано два випадки гострих кишкових інфекцій, стіль­ки ж мононуклеозу та корости, по одному – лептоспірозу, туберкульозу й гонореї, 6 – педикульозу, 15 – грипу, 2845 гострих респіраторних вірусних ін­фекцій, 8 укусів тваринами.

 

Микола БОЙКО,
головний лікар
райСЕС.
 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Сейм
Сейм

Вхід на Ромни. інфоОголошення