Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини Визначили кращого
Визначили кращого
Вісті Роменщини
Неділя, 01 грудня 2013, 22:39      Ромни, Сумська область
Роменське вище професійне училище цього року вибороло право провести заключний етап всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед майстрів професійного навчання за спеціальністю лицювальника-плиточника. Проводився він за підтримки Міністерства освіти і науки України, інституту інноваційних технологій та змісту освіти, управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, навчально-методичного центру професійно-технічної освіти в Сумській області.

27 учасників з усієї України прибули до Ромен, аби визначити найкращого. Протягом тижня конкурсанти демонстрували широкий діапазон знань під час теоретичного туру та справжній професіоналізм і високий рівень підготовки в ході настилання горизонтальної поверхні керамічною плиткою й заповнення швів. У фінал вийшло шість претендентів на перемогу. Найкращим журі визнало майстра виробничого навчання Роменського вищого професійного училища Віктора Хідирнабійовича Литвиненка, якого нагородили дипломом першого ступеня Міністерства освіти і науки України та цінними подарунками.

Тетяна ВАСИЛЕНКО.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop43
konotop43

Вхід на Ромни. інфоОголошення