Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини Спинити мить на полотні
Спинити мить на полотні
Вісті Роменщини
Середа, 16 квітня 2014, 20:45      Ромни, Сумська область

В галереї ім. І.П. Кавалерідзе міського Будинку культури відкрилася виставка «Митці однієї родини». Уродженці Ромен Олександр і Тетяна Горбики представили на огляд цінителів прекрасного художні полотна та вишивку.

Роботи відзначаються насиченістю яскравих кольорів, різноманітністю сюжетів і легкістю. Особливістю творчості брата й сестри є відсутність освіти в галузі мистецтва. Зате вони з раннього дитинства надавали перевагу олівцям та фарбам, а не іграшкам. Сашко легко міг без допомоги лінійки провести пряму лінію. А Таня полюбляла бавитися з клаптиками тканини. Батьки талановитих аматорів Лідія Іванівна й Микола Полікарпович розповіли, що завжди підтримували дитячі захоплення та прагнення, хоча самі жодним видом мистецтва не займалися. Діти закінчили школу № 4. Тетяна здобувала вищу освіту у Дніпропетровську. Олександр навчався в Харківському військовому університеті. Нині обоє мешкають у місті на Дніпрі.

 

Евеліна СВІТЛА.


 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

9 травня 2009
9 травня 2009

Вхід на Ромни. інфоОголошення