Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини Творець прекрасного
Творець прекрасного
Вісті Роменщини
Понеділок, 12 січня 2015, 20:54      Ромни, Сумська область
Олександр Кваша в дитинстві захоплювався малюванням, любив архітектуру й дизайн. Але по-справжньому розвивати ці вподобання змусив нещасний випадок: хлопець опинився прикутим до інвалідного візка після отриманої в роки студентства травми хребта. Поступово опановував усі ази роботи з пензлем. Серед тих, хто сприяв його становленню як художника, - відомий роменський майстер Сергій Півторак. Саме він давав Олександрові поради, вносив певні корективи в його роботи.

Нещодавно в галереї ім. І. Кавалерідзе міського Будинку культури відкрилася виставка Олександра Кваші «Променисті думки». Тут широко представлені пейзажні роботи майстра. Всі картини наповнені яскравими барвами, мають цікаві сюжети, несуть позитивне бачення світу.

Мати художника Валентина Григорівна подякувала всім за увагу до її сина, побажала йому здоров’я і подальшого розвитку власного таланту. Наставник молодого колеги Сергій Півторак висловив захоплення даром майстра, адже далеко не всім удається настільки витончено писати картини. Жителі міста можуть не лише насолодитися довершеністю представлених робіт, а й придбати їх.

Тетяна ЄЛІНА.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop13
konotop13

Вхід на Ромни. інфоОголошення