Ромны. Romny. Ромни. інфо

Поет свободи
Вісті Роменщини
Вівторок, 24 березня 2009, 08:55      Ромни, Сумська область
Для багатьох поколінь українців та й інших націй ім’я Т.Г. Шевченка означає так багато, що виникає ілюзія, ніби ми все про нього знаємо. Але Шевченко – невичерпний.

 

Волею історії його можна ототожнювати з нашим краєм, адже великий поет не раз бував на Роменщині. Про це йшла мова на літературній годині пам’яті “Поет духовної свободи”, присвяченій 195-річчю від дня наро­дження Тараса Григоровича. Захід провели працівники відділу обслуговування центральної місь­кої бібліотеки ім. Б.Д. Антоненка-Давидовича для учнів 10 класу СЗОШ № 2. Звучала поезія Кобзаря, а також поетів-земляків Л. Полтави, О. Ющенка, Д. Білоуса. Краєзнавець Г. Діброва, поети А. Кубах, О. Ластівка, редактор часопису “Новий час” О. Бариш-Тищенко розповіли про значення творчості Шевченка, її благотворний вплив на національне художнє слово.

 

Лариса ПАСЄВІНА.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop39
konotop39

Вхід на Ромни. інфоОголошення