Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини Порушення фіксує об’єктив
Порушення фіксує об’єктив
Вісті Роменщини
Вівторок, 24 березня 2009, 09:01      Ромни, Сумська область
За правопорушення у сфері дорожнього руху в разі їх фіксації працюючими в автоматичному режимі спеціальними технічними засобами (фото, відео) до адміністративної відповідальності притягуються власники (співвласники) транспортних засобів.

 

За наявності обставин, які свідчать про вчинення правопорушення іншою особою, власник може протягом десяти днів з дня вручення йому постанови про накладення штрафу повідомити про відповідні обставини (транспортний засіб знаходився у володінні чи користуванні іншої особи, вибув з його володіння внаслідок протиправних дій ін­ших осіб тощо) орган, що виніс цю постанову. На період з’ясування та перевірки цих обставин виконання постанови зупиняється до моменту встановлення осо­би, яка вчинила правопорушення.

 

Оскаржити постанову можна протягом десяти днів. Особа, яка оскаржила постанову, звіль­ня­ється від сплати державного мита.

 

У разі несплати накладеного штрафу впродовж п’ятнадцяти діб його розмір збільшується вдві­чі.

 

Роменське ВДАІ.
 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Мельзавод
Мельзавод

Вхід на Ромни. інфоОголошення