Ромны. Romny. Ромни. інфо

Подвиг вдови
Вісті Роменщини
Вівторок, 24 березня 2009, 09:28      Ромни, Сумська область
Пам’ятники відображають історію, яку вершать люди. Й, на перший погляд, другорядні постаті відіграють у ній не менш важливу роль.

 

Поставити пам’ятник вдові – значить віддати данину поваги історичним подіям нашої багатонаціональної, багатостраждальної Батьківщини. Війна зачепила своїм чорним крилом кожну сім’ю, мільйони молодих людей віддали свої життя в ім’я спасіння Вітчизни. А в цей час летіли похоронки. Одинокі матері з грудними дітьми на руках плакали й рвали на собі волосся.

 

Ми, покоління повоєнної пори, не перестаємо дивуватися, звідки у тих молодесеньких, худесеньких дівчат було стільки сміливості, відваги, сили волі й духовної величі, щоб винести на своїх плечах всі тяготи тилу, виростити дітей, доглянути батьків. Біль самотності, пересуди, холодна постіль і теплі спогади...

 

Не завжди і не скрізь відзначають вклад вдів у Перемогу. Вони все і всім прощали, але їхні серця передчасно зупинялися від нашої черствості й холодної байдужості. У Ромнах необхідно поставити пам’ятник подвигу вдови. Його місце – на центральній площі. Хотілося б звернутися до впливових людей Роменщини для під­тримки цього почину.

 

Михайло ОШЕКА,
лікар-стоматолог.
 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Урочистий мітинг
Урочистий мітинг

Вхід на Ромни. інфоОголошення