Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини До уваги споживачів насіння
До уваги споживачів насіння
Вісті Роменщини
Понеділок, 30 березня 2009, 10:31      Ромни, Сумська область
Розпочався період закупівлі власниками земельних ділянок насіннєвого матеріалу. Здебільшого це стосується насіння овочевих культур, реалізація якого відбувається через спеціалізовані магазини, кіоски та приватних осіб. При цьому болючим питанням залишається його якість, придатність до висіву, ураження хворобами, засмічення насінням бур’янів.

 

Проведеними перевірками Державною інспекцією з карантину рослин у минулому році виявлено ряд порушень з цього приводу, а саме: реалізація насіння овочевих культур моркви та редиски, засмі­ченого насінням карантинних бур’янів. Мали місце випадки безконтрольного завезення насіння із зон карантинного режиму, що, в свою чергу, сприяє розповсюдженню карантинних організмів. При висіву в ґрунт поряд з культурними рослинами бур’яни дають сходи, тим самим створюються умови для виникнення нових карантинних вогнищ, території яких у нашому районі щороку збільшуються.Тому при закупівлі насіння в місцях його реалізації вимагайте  документи перевірок, що за­свід­чують його карантинний стан.

 

Сергій ШЕВЧЕНКО,
державний інспектор Роменського ПКР.
 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

47
47

Вхід на Ромни. інфоОголошення