Ромны. Romny. Ромни. інфо

Хочеться рибки
Вісті Роменщини
Понеділок, 30 березня 2009, 10:35      Ромни, Сумська область
Через кілька днів постукає у вікно сміхотун-квітень. Перше його число з давніх-давен є Днем сміху. Така природа людини, як сьогодні кажуть: “Розслаблятися”. А сміх – це здоров’я. Фахівці стверджують, що три хвилини сміху замінюють 15 хвилин фізкультури.

 

Та сміх-сміхом, а діло-ділом. Скресла крига. Річки позбавилися льодового панцира і несуть свої води, збагачені першими струмками з полів та пагорбів весняною вологою. А в цю пору, як і все живе, розвивається, плодиться риба. Триває нерест. Отже, з метою збереження срібного товару в ставках та річках наказом головного державного управління охорони використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Сумській області № 16 від 10 березня 2009 року заборонено любительське рибальство на період нересту риби і розмноження інших водних ресурсів у всіх річках та  їх  кореневих водах (руслах річок з усіма діючими рукавами, затоками, затонами та іншими проточними водами) з 1 квітня до 20 травня, а у всіх водосховищах – з 1 квітня до 10 червня. У придаткових водоймах (непроточних за найнижчого рівня води: протоки, гирла, озера, ставки та інші водойми, в тому числі ті, які тимчасово заливаються водою в період весняної повені) – з 1 квітня до 30 травня.

 

Заборонено будь-який лов раків у період виношування ними ікри, личинок, першої і другої линок з 1 квітня по 20 травня та з 1 вересня по 10 жовтня.

 

Все це знають любителі риболовлі, оскільки щороку  аналогічна інформація публікується у засобах масової інформації, але…

 

Цими днями затримані в ра­йоні залізничного мосту через Су­лу (зелений міст) громадяни К., П., З., С., які намагалися виловити рибу забороненими для цього періоду знаряддями. Вони понесуть покарання згідно з чинним законодавством.

 

Отже, збережемо срібне багатство водойм.

 

Олексій СУХОВ,
Вадим Стеценко,
інспектори “Сумидержрибоохорони”.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Made in Ukraine
Made in Ukraine

Вхід на Ромни. інфо