Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини Промінвестбанк працює у звичному режимі
Промінвестбанк працює у звичному режимі
Вісті Роменщини
Понеділок, 30 березня 2009, 10:48      Ромни, Сумська область
Враховуючи звернення мешканців міста і району, щоб з’ясувати нинішній стан справ у Промінвестбанку, ми звернулися до керуючого філією „Відділення Промінвестбанку в м. Ромни Сумської області” Павла Лаврика.

 

– Згідно з постановою Національного банку України у Промінвестбанку було введено тимчасову адміністрацію та запроваджено мораторій на задоволення вимог кредиторів на 6 місяців. Павле Петровичу, які зміни відбулися нині?

 

– Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк (Промінвестбанк) створений у 1992 році і входить до групи найбільших банків України. На сьогодні найбільшими акціонерами банку є державна корпорація „Банк розвитку і зовнішньоекономічної діяльності (Внєшекономбанк) Росії і ТОВ „Сігнус” (дочірня компанія SLAV AG).

 

16 березня 2009 року в Пром­інвестбанку призначено новий склад правління на чолі з головою В.В. Башкіровим. Роботу тимчасової адміністрації у банку припинено, з 18 березня 2009 року відмінено мораторій на задоволення вимог кредиторів.

 

– Конкретизуйте, як Пром­інвестбанк працює в даний час на ринку фінансових послуг?

 

– Банк стабілізував свою діяльність, забезпечує своєчасне та в повному обсязі проведення платежів як у національній, так й іноземній валюті. Платежі проводяться одним днем як у системі банку, так і на інші банки.

 

Діючі зарплатні карткові проекти та пенсії повністю забезпечені готівкою, зняті обмеження. Для отримання додаткового доходу і надійного збереження коштів населення відкриваються вклади з різноманітними умовами зберігання та виплатою процентів. Вкладники впевнено повертаються з коштами до банку. Продовжується співробітництво з органами соціального захисту населення, центром зайнятості. Виплати по безробіттю та інші соціальні допомоги здійснюються безперебійно через вкладні і „миттєві” карткові рахунки. Продовжено договір з Пенсійним фондом України, що сприяє зростанню кількості клієнтів-пенсіонерів, котрі переходять на обслуговування до нашої філії Пром­інвестбанку.

 

Філія банку приймає різноманітні платежі за комунальні послуги без додаткового стягнення комісії.

 

– Дякую за інформацію. Бажаю відновити лідируючі позиції філії банку в м. Ромни.

 

– Спасибі. У Промінвестбанку створено всі умови для цього. Докладемо максимум зусиль, мобілізуємо колектив філії на забезпечення високих результатів на ринку банківських послуг та якісного обслуговування населення міста і району.

 

Спілкувався
Андрій ЯКОВЛЄВ.
 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop67
konotop67

Вхід на Ромни. інфоОголошення