Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини З впевненістю у майбутнє
З впевненістю у майбутнє
Вісті Роменщини
Понеділок, 30 березня 2009, 10:52      Ромни, Сумська область
У житті кожної людини 50-річчя стає першим серйозним рубежем, з висоти якого вона оглядає пройдений шлях, оцінює свої здобутки й досягнення.

 

 

Такі почуття, мабуть, переживає й директор Роменського коледжу СНАУ Олександр Володимирович Кисіль, все життя якого нерозривно пов’язане з рідним містом. Тут він народився, навчався: спершу у ЗОШ № 7, потім – у сільськогосподарському технікумі на відділенні „Механізація сільського господарства”. Вищу освіту здобув у Сумському філіалі Харківського сільськогосподарського інституту ім. В.В. Докучаєва. Потім служба в армії, робота на виробництві, де молодий спеціаліст здобув досвід і практичні навички.

 

3 вересня 1988 року він починає працювати у сільськогосподарському технікумі й за 20 літ проходить усі сходинки професійного зростання: працює вихователем у гуртожитку, заступником директора з АГЧ, заступником з навчально-виробничої роботи. Тож коли постало питання про обрання директора, колектив віддав перевагу своєму працівникові й не помилився.

 

На рахунку енергійного, ініціативного керівника багато добрих справ. Це він керував будівництвом нового навчального корпусу і житлових будинків для співробітників. Одним з перших у коледжі зацікавився перспективами комп’ютеризації навчального процесу і започаткував створення відеофільмів про використання новітніх технологій у навчально-виробничій роботі.

 

Розуміючи, як потрібні сучасному фахівцеві знання нової техніки, він добився участі студентів у проходженні практики на базі навчально-практичного центру Хорольського коледжу. Колишній студент керованого ним закладу Олександр Володимирович добре знає потреби молоді, дбає про її побут і дозвілля, бо розуміє: у роботі з людьми немає дрібниць.

 

У цей нелегкий час непросто керувати освітнім закладом, та якщо є бажання працювати і любов до людей, то й труднощі можна здолати. І ось вже придбана нова техніка, виділені грошові премії жінкам до свята 8-го Березня, надається допомога дітям-сиротам, а попереду – нові плани і нові турботи.

 

З нагоди ювілею студенти, викладачі і співробітники коледжу щиро вітають Олександра Володимировича і зичать йому міцного здоров’я, нових творчих здобутків, рясних урожаїв на життєвій ниві. Хай щедрі роменські зозулі накують йому ще багато літ добра і щастя!

 

Михайло Данилко,
голова профспілкового
комітету коледжу.
 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop17
konotop17

Вхід на Ромни. інфоОголошення