Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Про спортивно-масову роботу і не тільки
Про спортивно-масову роботу і не тільки
Вісті Роменщини
Понеділок, 30 березня 2009, 12:57      Ромни, Сумська область
Відбулася двадцять сьома сесія районної ради п’ятого скликання, яку провів голова районної ради О.В. Біловол. З першого питання “Про хід виконання районної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2007-2011 роки та програми будівництва, реконструкції, ремонту і оснащення спортивних споруд району на період до 2011 року” доповів начальник відділу з питань молоді та спорту РДА С.П. Корнух.  

 

Як відзначив виступаючий, для занять фізкультурно-оздоровчою роботою в селах району діє 18 паспортизованих футбольних полів, 2 спортивних майданчики, спортивний зал. Масову роботу проводить 41 вчитель фізичної культури, з них 6 трудиться  за сумісництвом та інструкторами, є також 4 штатних тренери.

 

 Функціонує два спеціалізовані заклади. Це фізкультурно-спортивний клуб “Олімп” та міжгосподарська дитячо-юнацька спортивна школа імені Петра Калнишевського з відділеннями у Пустовійтівці, Перекопівці, Роменському коледжі СНАУ.Загальний обсяг фінансування галузі на 2009 рік становить 327 тис. грн. На території району щороку проводиться в середньому 30 спортивно-масових заходів. У обласній спартакіаді серед сільської молоді збірна команда району посіла четверте місце.

 

Недостатнє фінансування ставить проблему забезпечення фізкультурно-спортивних об’єктів інвентарем та обладнанням. Не всі сільські голови активно працюють над вирішенням програми.

 

Депутату райради М.М. Яременку болить те, що сьогодні фізична культура не має масовості.

 

 – Спорт – це сила, мужність, самовдосконалення, взаємовиручка, – наголосив він. – Важливо такі риси характеру виховувати у дітей. Слід пожвавити роботу в селах, щоб “відірвати” молодь від забігайлівок, комп’ютерів, телевізорів. У нашому селі Погожа Криниця ще недавно була футбольна команда, люди всім селом йшли вболівати за неї. Сьогодні вона “розпалася”. Тому що в школі робота з розвитку фізичної культури не на належному рівні.

 

 Ріпчанський сільський голова Н.І. Башта в своєму виступі звернула увагу на те, що багато залежить від того, хто впроваджує фізичну культуру на селі. У Ріпках, Мокі­ївці молоді мало, бо закрили школи. Але знайшовся ентузіаст Олександр Кандиба. Він створив футбольну команду, яка сьогодні виборює призові місця. Отаким, як мовиться, і карти в руки.

 

Перший заступник голови РДА В.О. Білоха інформував присутніх з питання “Про районну програму створення і використання районного матеріального ресурсу із запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного природного характеру та їх наслідків на 2009-2013 рр.”.

 

 

На території Роменського району розміщено 47 потенційних небезпечних об’єктів. Це підприємства нафтогазовидобувної промисловості, філія “Роменський молочний комбінат” ПП “Рось”, де використовується амі­ак. З року в рік збільшується число природних катаклізмів. Протягом 2004-2008 рр. у районі виникло 547 надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, більшість з них складають пожежі. За вказаний період загинуло 97 осіб.

 

 

Отож розроблена програма спрямована на покращення ситуації у сфері захисту населення і територій при надзвичайних ситуаціях. На придбання матеріальних ресурсів планується витратити 205 тис. грн.

 

 

Начальник відділу культури і туризму РДА Т.М. Кондратенко представила районну програму розвитку культури та мистецтв на 2009-2010 рр. Згідно з нею, зокрема, передбачено провести ремонти в закладах культури сіл Коржі, Сміле, Великі Бубни, Рогинці, Миколаївка, забезпечити сценічними костюмами чоловічі ансамблі сіл Рогинці та Пусто­війтівка, у Великих Бубнах створити музей села, провести Всеукраїнське козацьке свято “Калнишева рада” та обласний фестиваль козацької пісні “Диво­грай”. Продовжуватимуться роботи зі створення музею архітектури під відкритим небом у с. Пустовійтівка.

 

 

На сесії також розглянуто ряд інших питань. Серед них – “Про створення відділення сімейної медицини базової амбулаторії загальної практики – сімейної медицини”, “Про висновки щодо надання земельних ділянок державної власності”, “Про внесення змін до районного бюджету на 2009 рік” та інші.

 

 

В їх обговоренні виступили депутати М.П. Кульчій, В.К. Башта, М.В. Тригуб, Н.Й. Карпенко.

 

 

Прийнято відповідні рішення.

 Микола ГНАТЕНКО.
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Виставка народної творчості
Виставка народної творчості