Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини Оперативно і загалом конструктивно
Оперативно і загалом конструктивно
Вісті Роменщини
Субота, 11 квітня 2009, 09:23      Ромни, Сумська область

Друге засідання тридцять другої сесії міської ради п’ятого скликання, яке провів секретар міської ради Леонід Набойченко, спростувало твердження, що „понеділок – день важкий” і важливі справи краще не починати.

 

Народні обранці оперативно розглянули земельні та решту питань, внесених до порядку денного.

 

 

Зокрема, затвердили схему перспективного розвитку системи теплопостачання Ромен, міську програму з організації військової служби та виконання військового обов’язку на 2009-2011 роки, нові статути дитячої музичної школи і міської централізованої бібліотечної системи, програму „Соціальний захист окремих категорій громадян в м. Ромни на 2009-2013 роки”.

 

 

Заступнику міського голови Юрію Литвиненку не вдалося переконати більшість депутатів у необхідності виділення коштів для розрахунку за виконані ще в минулому році роботи двома будівельними підприємствами. Це дало б змогу ліквідувати заборгованість з виплати зарплати, але… питання не набрало необхідної кількості голосів навіть з другої спроби.

 

 

У „різному” Григорій Негреба поцікавився: коли розпочнеться ремонт міських доріг? Як за­значив керівник ГУМГ Михайло Кочерга, 6 квітня має відбутися тендер і підприємство-переможець приступить до роботи.

 

 

Микола Андрусенко наголосив на необхідності ремонту пі­шохідного мосту біля колиш­нього заводу „Поліграфмаш”.

 

 

– Частково це вже зроблено, а повністю замінити дерев’яну частину мосту плануємо у травні, – повідомив Михайло Кочерга.

 

 

– Чому до цього часу не приведено в належний стан територію біля новобудови по вул. Пролетарської солідарності, 14Б? – запитала Надія Гора.

 

 

– Благоустрій буде виконано, як тільки дозволять погодні умови, – запевнив Юрій Литвиненко.

 

 

Павло КЛЮЧНИК.
 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

17
17

Вхід на Ромни. інфоОголошення