Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини Благоустрій проблемних ділянок
Благоустрій проблемних ділянок
Вісті Роменщини
Субота, 11 квітня 2009, 13:29      Ромни, Сумська область

Напруженим видався тиждень для комунальників. Заходи з благоустрою охопили найбільш проблемні ділянки: Засульське кладовище, вулиці Дудіна, Космонавтів, Маяковського, Горького, Конотопську, район колиш­нього заводу “Поліграфмаш” та ін. Працівники установ та органі­зацій злагоджено взялися до справи. Слід відзначити колективи Роменського заводу будівельних деталей та матеріалів, коледжу СНАУ, ВПУ, ДП “Роменський КХП” ДАК “Хліб України”, УПСЗН, відділу освіти міськвиконкому, а також працівників ГУМГ, які прибирали й у суботу. Почали вивозити стихійні сміттєзвалища з вулиць Залізничної та Герасимівської. Хоча до Пасхи ще далеко, справді чистим видався четвер, коли на загальноміську толоку мали вийти всі.

 

Однак де-не-де ще й “кіт не качався”. Керівники деяких підприємств просто ігнорують заклики разом прибрати місто. Не зважають на це на будівельних майданчиках, в окремих торгових точках, особливо на КП “Торговий ряд”. Справжнім головним болем залишається сміття, яке лежить обабіч доріг.

 

– Щоправда, й діяльність підприємства з вивозу сміття ПП “Еліпс” не можна назвати успішною, – зазначив заступник начальника ГУМГ В.Л. Підгурський.

 

Денис МЯГКОВИЧ.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Святкова хода
Святкова хода

Вхід на Ромни. інфоОголошення