Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини Квартирні та мобільні крадіжки
Квартирні та мобільні крадіжки
Вісті Роменщини
Субота, 11 квітня 2009, 13:54      Ромни, Сумська область
З початку року вже сталося 19 квартирних крадіжок, з них лише у березні – 8. Злодії користуються найменшою можливістю, щоб проникнути в приміщення: через відчинені кватирки, використовуючи недоліки “пластикових” вікон або відмикаючи замки.

 

Щоб надійніше захистити своє майно, радимо встановлювати на дверях не менше двох замків різних систем, а також “ланцюжки”, закривати вікна, якщо покидаєте домівку. Від’їжджаючи надовго, не залишайте цінні речі, передайте їх комусь на зберігання, не зашторюйте вікна, попросіть родичів чи зна­йомих час від часу навідуватися в квартиру. Помітивши сліди проникнення, не заходьте в будинок, викличте міліцію, покличте сусідів. Якщо злодій намагається втекти, спробуйте запам’ятати його прикмети.

 

Найбільш “популярними” залишаються крадіжки мобільних телефонів, і навіть разом із сумочками. З початку року зареєстровано 10 таких злочинів, протягом березня – 5. Проте точну кількість назвати неможливо, адже більшість постраждалих не звертаються до міліції. Щоб уникнути “мобільних” злодіїв, не залишайте телефон без нагляду, ввечері не ходіть неосвітленими місцями, намагайтеся знаходитися поряд з іншими людьми. Кишенькові злодії інколи досягають такого рівня “майстерності”, що дістаються навіть внутрішніх кишень. Тому на базарі чи в автобусі краще тримати цінні речі в руках.

 

Наталія ВОЙТЕНКО,
помічник начальника Роменського МРВ УМВС в Сумській області
із зв’язків з громадськістю.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Ленін
Ленін

Вхід на Ромни. інфоОголошення