Ромны. Romny. Ромни. інфо

Грядуть штрафи
Вісті Роменщини
Середа, 29 квітня 2009, 13:04      Ромни, Сумська область
Наскільки підприємці дотримуються трудового законодавства, як у Ромнах захищають бездомних, а також коли, нарешті, наведуть порядок на вулицях, намагалися з'ясувати на черговій апаратній нараді, яку провів секретар міської ради Л.М. Набойченко.

 

Заступник начальника УПСЗН міськвиконкому О.В. Проценко повідомила, що протягом року в місті мають створити 1010 робочих місць. Вже створено 272, натомість 208 ліквідовано.

 

Стан дотримання трудового законодавства перевіряли під час 10 рейдів на 57 підприємствах. Виявлено 18 "нелегалів", після перевірки 12 з них уклали договори про працевлаштування. Загалом було виявлено 55 порушень, 45 з них усунено.

 

У секторі обліку бездомних громадян зареєстровано 4 особи, яким надається необхідна, передусім правова допомога. До речі, звертаються незавжди бомжі, а й інші категорії осіб, які потрапили у скрутні обставини - звільнені з місць позбавлення волі, інваліди та ін.

 

Щоб завершити заплановані заходи з благо­устрою, потрібно принаймні ще кілька місяців, - упевнений начальник ГУМГ М.Г. Кочерга. З початку місячника благоустрою до робіт було залучено біль­ше 3 тис. осіб, переважно працівників бюджетної сфери. Вивезено 760 куб. м сміття, частково ліквідовано 6 із 11 стихійних сміттєзвалищ. Жахливим назвав доповідач стан "Пивного лісу", особливо зважаючи на те, що засмічення природозаповідної зони карається величезними (мільйонними) штрафними санкціями, а техніці дістатися до смітників на крутосхилах практично неможливо. Голова облдержадміністрації М.І. Лаврик зобов'язав у мінімальні терміни вирішити цю проблему.

 

Першим заходом стануть попере­дження, що потягне суттєві зміни у ставленні влади до мешканців навколишніх вулиць, які протягом десятиліть засмічували парк. Їм також запропонують укласти договори на вивезення сміття. У разі офіційної відмови від договору мешканці візьмуть вагому частину відповідальності на себе.

 

Коментуючи оприлюднену інформацію, Леонід Набойченко, зокрема, зауважив на відносності факту створення робочих місць у Ромнах: нерідко заробітна плата на них набагато менша середньої. Контролювати потрібно саме цей чинник. Він також запропонував виділити під соціальне житло принаймні окремі кімнати в гуртожитках, хоча, згідно із законодавством, такі помешкання повинні розташовуватися в окремій будівлі.

 

Окрім цього, начальник нещодавно створеного відділу стратегії розвитку, інвестицій та підпри­ємництва міськвиконкому Т.І. Головко розповіла про пріоритетні напрямки діяльності: впровадження альтернативного опалення в ЗОШ № 7, створення служби соціального таксі для інвалідів, а також ознайомила з інноваційною системою залучення безробітних до благоустрою, що впроваджується у Сумах шляхом створення спеціального фонду.

 

Юрій ПРОКОПЕНКО.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Сейм
Сейм

Вхід на Ромни. інфоОголошення