Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини Чорний квітень вісімдесят шостого
Чорний квітень вісімдесят шостого
Вісті Роменщини
Середа, 29 квітня 2009, 13:43      Ромни, Сумська область
У переддень двадцять третьої річниці Чорнобильської катастрофи роменці вшанували пам'ять жертв цього страшного лиха. Основні заходи традиційно про­йшли біля пам'ятного знака на бульварі Шевченка. У мітингу-реквіємі взяли участь наші земляки – учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, представники влади, громадськості, жителі міста.

 

- 996 роменців ліквідовували наслідки катастрофи, 187 з них нині вже передчасно покинули цей світ, - зазначив міський голова Павло Помаран. - Вони, як і тисячі наших співвітчизників з інших регіонів, своїм здоров'ям та життям зупинили невидиму смерть. Це стало ще одним страшним випробуванням на шляху українського народу. І об'єднавшись, спільними зусиллями лихо вдалося зупинити. Низько вклоняюся вам, людям, котрі стали на перепоні невидимої смерті. Вічна пам'ять померлим!

 

- Катастрофа на ЧАЕС перекреслила нормальне життя в багатьох регіонах країни і стала чорною сторінкою в нашій історії, - підкреслив т. в. о. голови райдерж­адміністрації Петро Кривогуз. - Кожен повинен пам'ятати героїзм і подвиг представників усіх професій, котрі самовіддано, за першим покликом кинулися рятувати рідну землю і нас з вами від радіоактивного монстра. Міцного здоров'я та довгих років життя вам, герої-чорнобильці.

 

Тамуючи хвилювання й тривогу говорив про побратимів голова громадської організації "Інваліди Чорнобиля" Сергій Бондаренко.

 

Голова міськрайонного осередку соціально-екологічної партії "Союз. Чорнобиль. Україна" Володимир Оніщенко наголосив на відсутності належної уваги до проб­лем чорнобильців з боку держави, зокрема Верховної Ради й уряду, та закликав взяти участь 25 квітня у Всеукраїнській акції протесту чорнобильців у Києві, щоб відстояти свої права.

 

Провів релігійну відправу настоятель Вознесенської церкви, протоієрей Іван Кавчак.

 

Від імені молоді слово мала учениця СЗОШ № 2 Надія Остришко.

 

Присутні вшанували померлих чорнобильців хвилиною мовчання та поклали квіти до пам'ятного знака.

 

Павло КЛЮЧНИК.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop47
konotop47

Вхід на Ромни. інфо