Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини Небезпечні весняні знахідки
Небезпечні весняні знахідки
Вісті Роменщини
Вівторок, 26 травня 2009, 07:11      Ромни, Сумська область
З весняно-польовими роботами розпочався і сезонний пік виявлення вибухонебезпечних предметів часів минулих війн. Вже цього року в Україні внаслідок спроб їх несанкціонованого вилучення постраждало десять осіб, четверо з них - діти. Загинуло четверо (двоє дітей). На Сумщині щороку знешкоджується понад 200 одиниць старих снарядів, мін, авіабомб.

 

 

У разі виявлення вибухонебезпечних або схожих на них предметів необхідно негайно припинити роботи на тому місці, обгородити його, за можливості виставити охорону, повідомити органи місцевої влади, а також структури МНС (тел. 101). У Ромнах і районі також можна звернутися у райвідділ ГУ МНС тел.: 2-15-45, 3-26-97 або за адресою: м. Ромни, вул. Гетьмана Мазепи, 5.

 

 

Категорично забороняється самостійно вилучати небезпечну знахідку із землі, брати її до рук, переносити або перекочувати, ударяти по ній, кидати в багаття чи розводити поряд вогонь.

 

 

Пам'ятайте, ступінь безпеки боєприпасів може визначити тільки спеціаліст.

 

 

Роменський РВ ГУ МНС України
в Сумській області.
 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Сейм
Сейм

Вхід на Ромни. інфоОголошення