Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини Без 150 хвилин студенти
Без 150 хвилин студенти
Вісті Роменщини
Вівторок, 26 травня 2009, 07:52      Ромни, Сумська область
ЗНО. Саме це буквосполучення, а не випускні екзамени вже другий рік поспіль навесні не дає спокою одинадцятикласникам. Зовнішнє незалежне оцінювання-2009 розпочалося в Ромнах з тестування з історії в ЗОШ № 7.

 

 

Реєстраційна тяганина, напевно, приносить учасникам ЗНО більше хвилювань, ніж освітня підготовка. Саме тому процедура дещо спростилася, але лише для учнів: тепер у пункті тестування достатньо пред'явити тільки документ, що посвідчує особу, - без запрошення, як це було минулого року, - розповів О.С. Кривець, уповноважена особа регіонального центру ЗНО, викладач фізичної електроніки СумДУ. Як і рані­ше, вчителів профільних предметів у цей час просто не пускають у школу. Крім того, відтепер громадськими незалежними спостерігачами можуть бути, зокрема, представники вузів лише інших областей.

 

 

Загалом глобальних змін у проведення тестування не внесли. Багато чого залежить від його організаторів безпосередньо на місцях. У сьомій школі, як зауважив О.С. Кривець, намагалися створити такі умови, щоб діти зосередилися лише на тестуванні, а не на організаційних моментах. Навіть сфотографувати реєстрацію не дозволили, щоб не відволі­кати майбутніх студентів зайвими хвилюваннями перед 150-ма хвилинами, протягом яких потрібно відповісти на купу запитань. 

 

 

Денис МЯГКОВИЧ.
 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

18
18

Вхід на Ромни. інфоОголошення