Ромны. Romny. Ромни. інфо

ВІТАЄМО!
Вісті Роменщини
Вівторок, 26 травня 2009, 08:00      Ромни, Сумська область
Значимою подією в громадському і культурному житті міста й району стало присвоєння звання заслуженого журналіста України редактору міськрайонної газети "Вісті Роменщини" Д.С. Правдюку. Привітати нагородженого зібралися його колеги по перу - журналісти, читачі і друзі.

 

 

- Я вдячний всім, хто щи­ро і від душі повіншував ме­не, - сказав Дмитро Сергі­йович гостям. - Тим більше, що вважаю цю почесну і вагому відзнаку, отриману з рук нашого земляка Президента України Віктора Андрійовича Ющенка, визнанням не тільки моїх особистих заслуг, а й творчих досягнень усіх газетярів та дописувачів часопису, серед яких багато справжніх май­стрів пера високої проби.

 

 

Важко не погодитися зі сказаним, адже газета, очолювана Дмитром Сергійовичем, ось уже упродовж не одного десятиліття є однією з кращих серед міських та районних газет України. А ім'я її редактора відоме далеко за межами краю, його матеріали постійно друкують обласна та всеукраїнські газети. Головна тема цих публікацій - доля звичайної людини-трудівника, її радощі і болі, подолання життєвих труднощів, на які не скупиться наше сьогодення. Можна сказати, що Д.С. Правдюк не тільки творив власний літопис життя рідного краю упродовж майже сорока років, протягом яких він працює в пресі, а й дослідив внут­ріш­ній світ своїх героїв - творців добробуту на цій багато­страждальній і щедрій на люд­ські таланти землі. Не ви­падково ж Українська академія проблем людини обрала його своїм дійсним чле­ном - академіком.

 

 

Звичайно, кілька десятиліть у журналістиці - це не тільки власна творча робота, а й щедра передача досвіду молодшим колегам. Протягом цього часу через редакцію газети "Вісті Роменщини" у велику журна­лістику пішли десятки талановитих майстрів пера. Скажімо, журналіст-науковець Валентин Бугрим виступає з лекціями не тільки в своєму рідному вузі - Київському національному університеті ім. Т.Г. Шевченка, а й в інших вищих навчальних закладах України та близького і далекого зарубіжжя. Микола Ничик став членом Спілки пись­­менників Росії. У провід­ній пресі нашої країни показала себе талановитим журналістом Алла Ковтун, нині редактор "Урядового кур'єра", Алла Кобинець очолила одну з найавторитетніших газет – "Запорізька правда". Григорій Рева заявив про себе талановитим журналіс­том у "Сумщині" та на об­лас­ному радіо... Нарешті, серед учнів Дмитра Сергі­йовича його молодші колеги в рідному колективі - редакції "Вістей Роменщини" –  заступник редактора Павло Ключник та заввід­ділом листів Денис Мягкович.

 

 

Зараз до газети звертаються зовсім молоді й навіть юні дописувачі, підростає нова зміна. Адже творча естафета не припиняється. І тут щире та задушевне слово керівника газети й дос­від­ченого журналіста слугує добрій справі. Відтак творчій молоді є до кого прислухатися, є з кого брати приклад.

 

 

Ще раз вітаючи Д.С. Прав­дюка з високою почесною і заслуженою відзнакою, ми, його колеги і друзі, зичимо козацького віку, творчого неспокою і нових цікавих публікацій про наших славетних земляків на ра­дість вдячним читачам.

 

 

Андрій КУБАХ,
член Національної спілки журналістів України.
 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

"Наші"

Вхід на Ромни. інфоОголошення