Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини Затримали хабарників і розповсюджувача наркотиків
Затримали хабарників і розповсюджувача наркотиків
Вісті Роменщини
П'ятниця, 29 травня 2009, 10:49      Ромни, Сумська область
Співробітниками управління Служби безпеки України в Сумській області викрито корупційну схему зловживань з боку одного з керівників Конотопського районного відділення судово-медичної експертизи Сумського обласного бюро судово-медичної експертизи, який, діючи за попередньою змовою із працівником вказаного підрозділу ОБСМЕ, налагодив корупційну схему вимагання та отримання хабарів, зокрема, за внесення до висновків судово-медичних експертиз завідомо недостовірної інформації, а також за проведення судово-медичних експертиз у передбачені законодавством терміни.

 

 

3 травня в результаті проведеної спец­операції співробітниками УСБУ в Сумській області затримано вказаних працівників СОБСМЕ "на гарячому" після отримання ними частини хабара від мешканця Конотопського ра­йону за своєчасне проведення судово-медичної експертизи мертвого тіла родича.

 

 

За наявними матеріалами Конотопською міжрайонною прокуратурою порушено кримі­нальну справу. Наразі правоохоронними органами здійснюються заходи щодо документування ще ряду епізодів отримання хабарів вищевказаними службовими особами. До правоохоронних органів надходять численні звернення від мешканців Конотопського ра­йону, які постраждали внаслідок протиправних діянь працівників зазначеного підрозділу СОБСМЕ.

 

 

На початку жовтня минулого року спільним нарядом співробітників УСБУ в Сумській області, прикордонників та працівників митниці в поїзді сполученням "Москва-Київ" затримано 47-річну мешканку м. Біла Церква, в особистих речах якої виявлено понад 250 г синтетичного аналога героїну - метадону, майже 130 г кокаїну та таблетки з психотропною речовиною МДМА. Вказані наркотичні засоби жінка ввезла на територію України контрабандним способом  з метою їх розповсюдження.

 

 

Згідно з вироком суду перевізницю наркотичних речовин засуджено до позбавлення волі строком на 1 рік 6 місяців з конфіскацією всього належного їй майна.

 

 

Прес-група УСБУ

в Сумській області.
 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop41
konotop41

Вхід на Ромни. інфоОголошення