Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини Коли діти без нагляду
Коли діти без нагляду
Вісті Роменщини
Четвер, 04 червня 2009, 09:51      Ромни, Сумська область
За даними Держкомстату, в 2008 році від нещасних випадків у невиробничій сфері загинули 1523 дитини (2007 рік - 1505): через випадкові утоплення та занурення у воду - 342, від нещасних випадків, пов'язаних із транспортом, - 302, через випадкові механічні удушення - 248, викликаних вогнем та полум'ям - 123. На превеликий жаль, діти потрапляють у складні та небезпечні для життя ситуації через незнання чи нехтування елементарними правилами безпеки. Загроза їх травмування та загибелі у побуті найчастіше виникає під час літніх канікул. Тому необхідно проводити належну масово-роз'яснювальну, навчальну роботу серед дітей. В травні у всіх навчальних закладах  проведено тижні знань безпеки життєдіяльності.  

 

Критичний стан, що склався із зростанням кількості смертельних випадків та травмування серед дітей, змушує Міністерство з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслід­ків Чорнобильської катастрофи та Міністерство освіти і науки України звернутися до кожного громадянина країни, особливо батьків.

 

 

Шановні батьки!

 

Не залишайте дітей без нагляду! Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті.

 

Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у пово­дженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками. Знайдіть декілька хвилин на відверту розмову з ними про це. Пам'ятайте, що вимірюватимуться ці хвилини ціною життя. А щоб неждана мить не стала початком великої  біди, потрібно давати дітям чіткі рекомендації, як діяти в тій чи іншій ситуації.

 

Пам'ятайте, що життя наших дітей залежить тільки від нас самих!             


Олександр МАТВІЄНКО,
інспектор РВ ГУ МНС в Сумській області.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Стародавній обряд
Стародавній обряд

Вхід на Ромни. інфоОголошення