Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини Потрібен електрик? Телефонуйте
Потрібен електрик? Телефонуйте
Вісті Роменщини
Четвер, 04 червня 2009, 10:15      Ромни, Сумська область
Леонід Рубан, енергоменеджер головного управління міського господарства:– На сьогодні надзвичайно актуальним є питання скорочення споживання природного газу. І найперспективнішою альтернативою є електроенергія. Тож створення аварійно-ремонтної служби однозначно на часі. Ініціативу  Сергія Іщенка потрібно підтримати. Адже нині надходить багато звернень від мешканців і до нас, і до міського голови, що ЖЕКи не ремонтують електропроводку і т. п. Але ж у приватній оселі вони й не повинні цього робити. Тепер громадяни знатимуть, до кого звертатися в разі потреби.   

 

Ще не так давно основними електроприладами, якими користувалося населення, були холодильник, телевізор і праска. Але час не стоїть на місці. За останні роки в наш побут масово ввійшли електрокотли, електрообігрівачі, пральні машини та інші винаходи людства. Всі вони покращують життя і побут громадян. І тут постає проблема під­клю­чення обладнання (особливо такого, що потребує обов'язкового заземлення). Та й нову розетку чи вмикач не кожен зуміє встановити cам.

 

Виявилося, що надати цю послугу громадянам просто нікому. РЕМ працює "до лічильника", ЖЕКи теж не передбачили її в переліку робіт, за які громадяни платять кош­ти. Звичайно, без проб­­лем можна домовитися з працівниками вищеназваних або інших установ "у приватному порядку". Та це вже "самодіяльність".

 

З 2004 року підключенням електроприладів, прокладенням та ремонтом внут­рішніх електромереж у нашому місті займається служба "Електросервіс", яку очолює Сергій Іщенко. А нещодавно він звернувся до міської влади з ініціативою створення в Ромнах аварійно-ремонтної служби для ліквідації пошкоджень внутрішніх електромереж. Про роботу служби, плани на майбутнє розповів її керівник:

 

- У 2004 році я зареєструвався як підпри­ємець, отримав усі необхідні ліцензії на виконання електромонтажних робіт й розпочав працювати у сфері приватного бізнесу. Спочатку займалися ремонтом уже існуючих та прокладенням нових внутрішньобудинкових електромереж у місті й ра­йоні не лише в домівках, а й в закладах освіти, охорони здоров'я. В процесі роботи виникла ідея створення спе­ціалізованої аварійно-ре­монт­ної служби. Адже зі збільшенням кількості електроприладів у домівках зростає навантаження на електромережі й відповідно вони частіше виходять з ладу. Ліквідувати ж неполадки, особливо у вихідні та святкові дні, фактично нікому.

 

- Які ще послуги пропонуєте роменцям?

 

- Замінюємо, встановлюємо нові розетки, вимикачі, підключаємо різно­ма­нітні побутові прилади, монтуємо системи електроопалення, допомагаємо замовнику оформити необхідні документи…

 

- До вас можуть звертатися й фірми, організації?

 

- Так. До речі, зараз посилені вимоги безпеки, необхідно, щоб на підприєм­стві був відповідальний за електрогосподарство. Проте не кожен може утримувати відповідного спеціаліста. У нас же є дозвіл на проведення робіт підвищеної небезпеки, що дає змогу укладати договір і брати на обслуговування ту чи іншу установу.

 

- Куди необхідно звертатися громадянам у разі потреби?

 

- Оскільки наша адреса найближчим часом зміниться, назву поки що лише контактні телефони: у будень з 8.00 до 17.00 год. замовлення приймає диспетчер за номером 2-27-16, у святкові та неробочі дні телефонуйте на мо­біль­ний - 8-067-573-77-47.

 

-  Яка вартість послуги?

 

- Виклик по місту коштує 15 гривень. До цієї суми додаються вар­тість роботи й ціна матеріалів.

 

- Тож замовнику не доведеться шукати най­ближчий магазин, де продається провід і т.п.?

 

 - Ні. Ремонтна бригада забезпечена всім необхідним.

 

- Мешканці району теж можуть звертатися?

 

- Так. У такому випадку виклик оцінюється залежно від відстані до населеного пункту.

 

- Дякую за розповідь. Сподіваюся, аварійно-ремонтну службу буде створено якнайшвидше.

 

Спілкувався 
Павло КЛЮЧНИК.
 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Виконком
Виконком

Вхід на Ромни. інфоОголошення