Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Востаннє про вкрадену бочку
Востаннє про вкрадену бочку
Вісті Роменщини
Четвер, 04 червня 2009, 10:20      Ромни, Сумська область
Врешті Верховний Суд України поставив крапку в справі за позовом М. Коцупія про захист його честі, гідності, ділової репутації та відшкодування моральної шкоди. Аби він ще в чомусь нас не звинуватив, процитуємо дослівно вердикт від 8 квітня 2009 року Ухвали іменем України Колегії суддів Судової палати у цивільних справах Верховного Суду України в складі головуючого Лященко Н.П., суддів Жайворонок Т.Є., Костенка А.В., Мазурка В.А., Перепічая В.С.: "Скасовуючи рішення суду першої інстанції в частині стягнення моральної шкоди та поділу судових витрат і відмовляючи в задоволенні цих позовних вимог Коцупія М.М., суд апеляційної ін­станції обґрунтовано виходив із того, що інформація, яка опублікована відповідачами в статті "Не доріс", отримана ними з офіційних джерел, тому вони не були зобов'язані перевіряти її достовірність і не можуть нести відповідальність за її розповсюдження.  

 

При розгляді справи Апеляційним судом не були порушені норми матеріального й процесуального права, а наведені в скарзі доводи є необ­ґрунтованими та правильність висновків суду не спростовують, тому Колегія суддів Судової палати у цивільних справах Верховного Суду України не знаходить підстав для задоволення касаційної скарги.

 

Керуючись ст. 337 ЦПК України, Колегія суддів Судової палати у цивільних справах Верховного Суду України ухвалила:

 

Касаційну скаргу Коцупія Миколи Михайловича відхилити.

 

 

Рішення Апеляційного суду Сумської області від 2 липня 2008 року залишити без змін.

 

 

Ухвала оскарженню не підлягає".

 

 

Отже, інформація, опублі­кована нами в статті "Не доріс", отримана з офіційних джерел, і ми не були зобов'язані перевіряти її досто­вір­ність і не несемо відповідальності за її розповсю­дження. Такий висновок мав би зробити ще суд першої інстанції - Роменський міськрайонний (суддя Є.Д. Глущенко). І не було б майже півторарічної судової тяганини, не було б викривлення фактичних свідчень, не з'явився б міфічний договір купівлі-продажу, не зменшилася б у розмірах та злощасна бочка. Не потрапили б у неприємну ситуацію  заступник начальника міського відділу внутрішніх справ Ю.І. Бойко, заступник міжрайонного прокурора Д.М. Шкеть, екс-губернатор П.С. Качур. За всім цим - людські нерви, ви­трачені час, кошти, папір. Справа завершена. Але знаки запитань залишились.

 

 

Дехто каже, що рано радіємо, бо Коцупій такий, що й до Європейського Суду дійде. Але саме згідно з положеннями Європейської Конвенції з прав людини ми маємо право на свободу виявлення поглядів та право на оприлюднення своїх думок.

 

 

Віктор УСИК.
Надія КАРПЕНКО.
Анатолій БАРТОШ.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

4
4