Ромны. Romny. Ромни. інфо

З нагоди свята
Вісті Роменщини
Середа, 29 липня 2009, 10:52      Ромни, Сумська область

Масові спортивні заходи, присвячені Дню молоді та Дню Конституції України, пройшли на Сулі.

У пляжному волейболі не було рівних команді "Магеллан", друге місце виборов "Водоснаб". Найвлучнішим у дартсі стали Микола Костенко (23 очка) і Максим Руденко (21). У турнірі "Веселий бокс" перше місце посів Віталій Царицин. У бад­мінтоні найспритнішими виявилися Даша Дмитренко і Юлія Федотова. Нагородою учасникам стали не тільки цінні подарунки, а й гарний настрій.

У змаганнях з настільного тенісу взяли участь тридцять спортсменів, рейтинг більшості з яких найвищий в Україні - з Сум, Конотопа, Шостки, Бахмача і Ромен. В особистому залі­ку турнірну таблицю очолили сумчани. Роменець Володимир Татарніков зайняв шосте місце.

Відділ з питань ФК і спорту міськвиконкому дякує за допомогу в проведенні змагань приватним підприємцям В. Білану, В. Шепель, Т. Мисочці, Л. Сачко, О. Білоножко, С. Хоптинцю.

Ірина ГОНЧАРОВА.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

6
6

Вхід на Ромни. інфоОголошення