Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини Вибори. Соцзахист. Полігон.
Вибори. Соцзахист. Полігон.
Вісті Роменщини
Середа, 29 липня 2009, 11:02      Ромни, Сумська область

Наближення президентських виборів все більше впливає на життя в країні й Ромнах зокрема. Так, на апаратній нараді, яку вів міський голова Павло Помаран, за­слухано інформацію начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Валерія Спичку про стан первинного уточнення даних. Він повідомив, що з 1 серпня ЦВК розсилатиме громадянам повідомлення з даними про них. У разі виявлення неточностей необхідно до 15 вересня звернутися у відділ ведення Державного реєстру виборців за адресою: м. Ромни, б-р Шевченка, 65. Також необхід­но звертатися у відділ і у випад­ку, коли сусіди вже отримали таке повідомлення, а ви - ні.

Про надання пільг та допомог, пов'язаних із охороною материнства і дитинства, доповів начальник УПСЗН міськвиконкому Юрій Скиба. Затримки виплати коштів немає, наголосив він. Діє молочна кухня. Доповнила ін­формацію головний лікар ЦРЛ Валентина Гунькова. Для малюків із малозабезпечених родин молочні суміші можна отримувати безкоштовно, необхідно лише надати довідку. Підсумував розгляд питання заступник міського голови Володимир Книга, зазначивши, що в Ромнах постійно відбуваються різноманітні заходи, реалізуються програми і проекти на підтримку материнства, діє консультпункт для молодих сімей і тих, хто планує одружитися, забезпечується пільгове оздоровлення дітей з малозабезпечених, багатодітних родин.

Про рівень впорядкування міського полігону твердих побутових відходів йшлося у виступі інженера з охорони навколишнього середовища ПП "Еліпс" Григорія Стрельченка. Стан справ бажає бути кращим. Головна причина неналежного облаштування полігону традиційно звична - відсутність коштів. До того ж, як мовиться, на носі питання визначення місця розташування нового полігону або розширення вже діючого.

Представник райСЕС Олек­сандр Орлов зосередив увагу присутніх на явній недостатності рекультиваційних та інших робіт на полігоні. У свою чергу керівник ПП "Еліпс" Армен Агаханян за­значив, що зроблено все можливе для нормального функціонування міського звалища.

Начальник головного управління міського господарства Михайло Кочерга запропонував виїхати на полігон і на місці визначитися із першочерговими кроками. Ряд проблем можна вирішити без залучення значних сум коштів завдяки господарському під­ходу, переконаний він.

Міський голова Павло Помаран доручив своєму за­ступнику Юрію Литвиненку проконтролювати розробку чітких і конкретних заходів для забезпечення подальшої експлуатації полігону, виходячи з непростих економічних реалій сьогодення, та закликав контролюючі організації не вимагати неможливого, а керівництво "Еліпса" й комунальників не планувати нереального.

Завершуючи нараду, Павло Помаран наголосив на необхідності господарського підходу під час вирішення будь-якого питання і об'­єднання зусиль для подолання кризових явищ. Чи почули й зрозуміли очільника міста -  покаже вже найближче майбутнє.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Псел
Псел

Вхід на Ромни. інфоОголошення