Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини Залишки грального бізнесу
Залишки грального бізнесу
Вісті Роменщини
Середа, 29 липня 2009, 11:37      Ромни, Сумська область

Міністерство внутрішніх справ вживає заходи щодо недопущення незаконної діяльності колишніх гральних закладів. Створено робочі та мобільні групи для організації й проведення відповідних комплексних заходів, а також оперативного реагування на звернення громадян.

Силами територіальних підрозділів МВС протягом доби організовується відпрацювання всіх без винятку об'єктів, про які згадують у повідомленнях громадяни. Коментуючи вжиті заходи, міністр Юрій Луценко зазначив:

- Сьогодні можна стверджувати, що лише 10% сигналів підтверджуються, в інших випадках - або вже нема автоматів, або заклади закриті, або адреси неіснуючі... Я впевнений у тому, що сьогодні ми не маємо вже справу з тим страшним спрутом, який знищував доходи українських громадян, втягуючи їх просто в хворобу з одного боку, з іншого - в злидні. Це найкращий метод позбутися всієї корупції, мафіозності та збитків для людей у даному напрямку. Я можу запевнити, що сьогодні вже не маємо великомасштабної афери, яка була ще місяць тому. Рештки її, звичайно, в робочому порядку, з допомогою людей будемо добивати.

Просимо повідомляти про незаконну діяльність колишніх гральних закладів телефоном 8-800-507-30-90.

Департамент зв'язків із громадськістю

МВС України.

 

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Залізничий вокзал
Залізничий вокзал

Вхід на Ромни. інфоОголошення