Ромны. Romny. Ромни. інфо

Звідусіль
Вісті Роменщини
Середа, 29 липня 2009, 11:42      Ромни, Сумська область

«Батьківщині» - 10

У Києві пройшли урочисті збори з нагоди 10-ї річниці утворення Всеукра­їнського об'єднання "Батьківщина". Його учасниками стали, зокрема, представники Роменських партійних організацій та ВМГО "Батьківщина молода".

Серед делегатів М.М. Малик, А.В. Холявко, Ж.І. Омельченко, які стояли біля витоків народження у нашому місті однієї з найпотужніших на сьогодні в Україні політичної сили. Люди зробили свій вибір: ми маємо одну з найсильніших фракцій у Верховній Раді, а наш лідер Юлія Тимошенко очолює уряд, який, незважаючи на світову кризу, успішно справляється зі своїми обов'язками - люди вчасно отримують зарплати й пенсії.

Любов ЯЦУРА,

депутат міської ради.

 

«Золота» зустріч

Нещодавно у Погожо­криницькій школі зустрілися випускники 1959 року. Минуло півстоліття відтоді, як вони востаннє чули шкільний дзвоник.

Ще минулого року організувалася ініціативна група з підготовки зустрічі. До її складу увійшли Н.А. Бандурка, В.Я. Поліщук, М.С. Яковенко. Та найбільше зусиль доклав до організації заходу І.І. Галенко, який мешкає аж у Москві. Він зібрав адреси випускників, домовлявся з кожним. З'їхалися майже всі: з Росії, Білорусі, з різних куточків України. Було весело, цікаво. Товариші розповідали про своє життя-буття, обмінювалися сувенірами, відвідали могили вчителів і однокласників. Заступник директора О.І. Чорнобук повідала історію школи за останні 50 років.

Велику допомогу в ор­ганізації та проведенні зустрічі надали сільський голова В.К. Сердюк, кухар Н.М. Бандурка. Дякуємо їм за це.

Ніна КУДІНОВА.

 

Калейдоскоп подій

Минулий навчальний рік запам'ятався учням ЗОШ № 4 цікавими подорожами місцями козацької слави. Групи юних туристів відвідали Запоріжжя, побували на острові Хортиця, у музеї історії Запорозької Січі, в історико-меморіальному комплексі "Батурин - Гетьманська столиця".

У школі започатковано фестиваль учнівських талантів. Протягом року кожен клас демонстрував свої здібності в різних видах мистецтва. Продовжує роботу пошуковий загін "Кліо". Недавно його делегація побувала в Київській ЗОШ № 195, щоб зібрати матеріали про підпільницю, нашу землячку Тетяну Маркус. Вони доповнили шкіль­ну тематичну експозицію, відкриту в День Перемоги.

Учні нашої школи представляли місто на обласному зльоті-конкурсі загонів юних інспекторів руху, що пройшов у Сумах. Готували команду вчителі й ін­спектор ДАІ Є.В. Булавко. Роменці увійшли в п'ятірку кращих команд області.

Оксана КОНОВАЛЕНКО
 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Народні гуляння
Народні гуляння

Вхід на Ромни. інфоОголошення