Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини До святої водиці
До святої водиці
Вісті Роменщини
Вівторок, 11 серпня 2009, 10:54      Ромни, Сумська область

Літній сонячний ранок. Автобус пригальмував у с. Овлаші. З нього висипали святково зодягнені, з букетами квітів у руках городяни.  Люди радісно-збуджені, бо приїхали в село для того, щоб взяти участь у хресній ході до криниці, святого місця, де обраним явилася ікона Казанської Божої Матері.

 

Ця хода відрізнялася від попередніх  насамперед масовістю. За підрахунками "на око", в ній взяло участь близько 400 чоловік. Приємно, що було багато маленьких діток, яких тримали на руках, везли в колясках. Священики, парафіяни  прибули  й з сусідніх приходів. Багатолюдній ході, напевно, сприяло й те, що відкрилася криниця. Її цілющу святу воду вже скуштувало багато людей.

 

І ось учасники святкової події спускаються в Редьчин яр. Навкруги все квітне, пахне травами, лісовою свіжістю. Криницю упорядкували, поставили зруб, вирівняли навколишню територію, припасли відро, лійки.

 

Представники духовенства міста і району відправили акафіст Божій Матері, освятили воду і окропили присутніх.

 

Від цього дійства серце наповнюється ні з чим незрівняним почуттям, обличчя сяють радістю. У Біблії мовлено: "Коли множаться праведні, радіє народ. Як панує безбожний - то стогне народ". Хресний хід своєю масовістю підтвердив, що число віруючих множиться. А якщо так, то є надія на те, що людяність, всепрощення, добро знову восторжествують.

 

Микола ЛАВРИК.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Урочистий мітинг
Урочистий мітинг

Вхід на Ромни. інфоОголошення