Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини Вимоги до виконавчого документа
Вимоги до виконавчого документа
Вісті Роменщини
Вівторок, 11 серпня 2009, 12:25      Ромни, Сумська область

Примусове виконання рі­шень в Україні покладається на Державну виконавчу службу. Державний виконавець відкриває виконавче провадження на підставі виконавчого документа, який повинен відповідати вимогам Закону України "Про виконавче провадження".

 

Він повинен містити: назву документа, дату видачі та найменування органу, посадової особи, що його видали, дату і номер рішення, за яким його видано, найменування (для юридичних осіб) або прізвище, ім'я та по батькові  - для фізичних осіб стягувача і боржника, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб), ідентифікаційний номер суб'єкта господар­ської діяльності стягувача та боржника за його наявності (для юридичних осіб), індивідуальний ідентифікаційний номер стягувача та боржника за його наявності (для фізичних осіб -платників податків), а також інші відомості, якщо вони відомі суду чи іншому органу, що видав виконавчий документ, які ідентифікують стягувача та боржника чи можуть сприяти примусовому виконанню. Також у документі має бути резолютивна частина рішення, дата набрання чинності рішенням, строк пред'явлення виконавчого документа до виконання. Він має бути підписаний уповноваженою посадовою особою і скріплений печаткою. Законом можуть бути встановлені також інші додаткові вимоги.

 

Невідповідність виконавчого документа вимогам Закону України "Про виконавче провадження" є підставою для відмови у відкритті виконавчого провадження.

 

Більш детальну інформацію з даного питання можна отримати у відділі державної виконавчої служби Роменського міськрайонного управління юстиції за адресою: м. Ромни вул. Щучки, 9 або тел.: 2-26-79, 2-16-94.

 

Людмила БАРДАЧЕНКО,

державний виконавець ВДВС Роменського міськрайонного управління юстиції.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

34
34

Вхід на Ромни. інфоОголошення