Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини Слухняні гирі у Михайла
Слухняні гирі у Михайла
Вісті Роменщини
Середа, 12 серпня 2009, 10:30      Ромни, Сумська область

З дитинства полюбив він спорт і хотів виступати в цирку акробатом. Уже почав тренування у відомого на той час в Україні циркача Валентина Сітала, але мрія не збулася. Відслужив у армії. Після демобілізації навчався у Глинському СПТУ, почав займатися боротьбою. Три рази на тиждень їздив у  Ромни на тренування. Потім раптово передумав і став самостійно займатися гирьовим видом спорту.

 

У 1977 році він представляв Роменський район на обласних змаганнях. Після вдалого виступу його зарахували до збірної команди Сумської області (категорія більше 90 кілограмів). У 1979 році на Всесоюзному турнірі на приз Героя Радянського Союзу Уманського виконав норматив майстра спорту України і п'ять разів підряд ставав абсолютним чемпіоном. У 1984 році він установив власний рекорд. Правою рукою гирю 32 кг (два пуди) за 50 хвилин вижав 600 разів. Потім переклав гирю у ліву руку і ще підняв 101 раз, що в сумі двоєборства становить 701 раз за годину.

 

У 1986 році на всесоюзних змаганнях з гирьового спорту у Москві він став абсолютним чемпіоном Радянського Союзу і виконав норматив майстра спорту СРСР.

 

Гирьовому спорту Михайло Іванович Левченко віддав майже все своє життя. Підготував багато молодих спортсменів-розрядників. Серед них і майстер спорту Олександр Баранік. У свої 60 років ювіляр піднімає на мізинці правої і лівої руки дві гирі по 32 кг кожна 10 раз.

Як бачимо, наш земляк має багато нагород, ще більше уболівальників та шанувальників.

 

Вітаємо Михайла Левченка з ювілеєм, зичимо добра, здоров'я, всіх гараздів у жит­ті.       

 

Микола ЧЕРНИШ.
 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop67
konotop67

Вхід на Ромни. інфоОголошення